Borowa, Akacjowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 230 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Borowa , Akacjowa
  • Rok budowy : 2010
  • Numer oferty : 659986
  • Powierzchnia działki : 1 990 m2
  • Cena za m2 : 4326.09 PLN

Na sprzedaż piękny, przestronny dom na bardzo dużej działce położony w Borowej - spokojnej miejscowości oddalonej o ok. 20 km od Wrocławia.

Dom został wybudowany w 2009 roku wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej na działce o powierzchni 1990 m i został zagospodarowany, jako wygodna przestrzeń do życia dla rodziny.
Całkowita powierzchnia budynku wynosi 231 m2, natomiast powierzchnia mieszkalna to 195 m2.

Do domu wchodzimy przez wiatrołap (4 m2), z którego jest również wejście do części gospodarczej tj. kotłowni (9 m2.) i garażu dwustanowiskowego (35 m2).

Parter domu to w zasadzie otwarta przestrzeń dzienna (ok. 45m2) podzielona na strefy.
Hol z gustownymi drewnianymi schodami to ok. 18 m2.
Kuchnia otwarta na salon zajmuje 12 m2 i jest wyposażona w wysokiej jakości meble w zabudowie i sprzęt AGD. Na wprost kuchni zaaranżowana została część jadalna z dużym stołem.
Salon z kominkiem stanowi strefę wypoczynkową, której przedłużenie możemy znaleźć na tarasie, skąd można podziwiać piękny ogród z licznymi nasadzeniami. Taras wyłożony jest kostką granitową.

Oprócz tego na parterze znajduje się łazienka z wc i prysznicem (ok. 4m2), oraz pokój gościnny (ok. 10 m2).

Użytkowe poddasze jest pomyślane jako część prywatna dla domowników. Znajdują się tutaj 3 pokoje (14,5m2, 14,5 m2, 20 m2), łazienka z wanną 4m2, oraz sypialnia z garderobą 18m2 i własną łazienką (8m2 - wymaga wykończenia). Korytarz na tym poziomie zajmuje 16m2.

Ściany budynku grubości 40 cm postawiono z pustaków ceramicznych Porotherm, a docieplono wełną mineralną, ściany wewnętrzne murowane z pustaków Porotherm, dach kryty dachówką ceramiczną.

Ogrzewanie - piec na ekogroszek z podajnikiem, kominek oraz pompa ciepła.
Okna PCV, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach, rolety okienne wewnętrzne rzymskie.

Posesja jest ogrodzona - słupy granitowe, ogrodzenie drewniane z elektryczną bramą przesuwną.
Na podjeździe kostka.

Dom jest utrzymany w bardzo dobrym stanie. Stała zabudowa - wysokiej jakości meble.
Wszelkie okładziny - zarówno płytki ceramiczne jak drewniane podłogi noszą normalne ślady użytkowania, ale są bardzo dobrze utrzymane.

Najbliższe odległości:
- CH Korona Wrocław (kina, pasaż handlowy, restauracje) -15 km
- Pl. Grunwaldzki Wrocław - 19 km
- Oleśnica (szkoły, baseny, usługi, handel itd) - 8,9 km
- Długołęka (siedziba gminy) - 7,4 km

Jeśli szukasz miejsca dającego wytchnienie i spokój, dogodnego do mieszkania dla rodziny, a jednocześnie posiadającego komfort bardzo dobrej komunikacji z większymi ośrodkami miejskimi (Wrocław, Oleśnica) to Borowa jest idealna.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń inwestora lub właściciela nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń inwestora lub właściciela nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.