Szymanów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 312 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Szymanów
  • Rok budowy : 2007
  • Numer oferty : 676666
  • Powierzchnia działki : 1 189 m2
  • Cena za m2 : 3525.64 PLN

Na sprzedaż piękny, wybudowany z dbałością o każdy szczegół dom wolnostojący na bardzo dużej, zagospodarowanej działce, położony w Szymanowie ok. 0,5km od granicy Wrocławia.

Dom o powierzchni 312m2 wybudowany w 2007roku w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej na działce o powierzchni prawie 1200m2. Jego projekt oraz wykonanie zakładały prowadzenie własnej działalności medycznej na poziomie 0, natomiast część mieszkalna zajmuje piętro oraz użytkowe poddasze. Wejście do domu możliwe jest z poziomu chodnika oraz z poziomu +1. Oprócz tego w osobnej bryle garaż wolnostojący dwustanowiskowy z kanałem rewizyjnym oraz przestrzenią do przechowywania (łączna powierzchnia ok.50m2).

Poziom 0 to przestrzeń przygotowana pod prowadzenie własnej działalności medycznej, ale może również pełnić funkcję mieszkania do wynajęcia lub powierzchni biurowej z pełnym zapleczem sanitarnym oraz gastronomicznym. Układ pomieszczeń oraz osobne wejście pozwala na prowadzenie działalności bez uciążliwości dla mieszkańców.

Piętro, czyli właściwa część mieszkalna składa się z dużego salonu z kominkiem, otwartej na salon kuchni, oranżerii(słonecznego, oszklonego pomieszczenia, które kiedyś było tarasem), garderoby, sypialni, gabinetu oraz pokoju kąpielowego - na wyposażeniu wanna z hydromasażem oraz prysznic. Dostęp do części mieszkalnej również bezpośrednio z dworu- schody zewnętrzne oraz wejście przez wiatrołap.

Poddasze w całości wyposażone w okna połaciowe. Na poddaszu znajdują się 4 pokoje, pomieszczenie przygotowane pod urządzenie kolejnej kuchni (doprowadzone wszystkie przyłącza) oraz łazienka z toaletą.

Z kwestii technicznych: grubość ścian zewnętrznych ok. 50cm- zapewniają doskonałą izolację zarówno w zimie- utrzymują ciepło, jak i w lecie - chronią przed gorącem. Ogrzewanie domu oraz podgrzewanie wody - piec gazowy (w kotłowni na poziomie 0). W tym momencie dom podłączony do ekologicznej oczyszczalni ścieków, natomiast do granicy działki doprowadzone podłączenie do kanalizacji. Oprócz tego wody opadowe odprowadzone na terenie działki drenażem opaskowym. Okna w całym domu drewniane.
Sporym ułatwieniem jest na pewno odkurzacz centralny.
Działka z ogrodzeniem murowanym cegłą klinkierową z przęsłami metalowymi- kutymi.

Okolica
2,5km - Autostradowa Obwodnica Wrocławia
3km - Obwodnica śródmiejska
0,5km - do granicy Wrocławia
1km - Szkoła Podstawowa w Psarach
3,5km - Szkoła Podstawowa w Krynicznie
2km - Przedszkole nr 100 we Wrocławiu
3,5km - Przedszkole i żłobek „Bajka” w Krynicznie
0,5km - najbliższy sklep „Carrefour Express” (Biedronka 2,5km)
0,5km - przystanek autobusu linii podmiejskiej 908 (do Dworca Nadodrze)
4,5km - stacja kolejowa Wrocław Osobowice
10km - Wrocławski Rynek

Ze względu na lokalizację oraz łatwość dojazdu do Wrocławia jest to idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta, a zarazem z szybkim dostępem do niego-w razie potrzeby.

Zapraszam do kontaktu oraz na bezpłatną prezentację.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń inwestora lub właściciela nieruchomości.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń inwestora lub właściciela nieruchomości.

Wizualizacje i rzuty nieruchomości mają jedynie charakter poglądowy.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.