Wrocław, Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 61,05 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Muchobór Wielki , Graniczna
  • Rok budowy : 2013
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 342784
  • Cena za m2 : 8337.43 PLN

Poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do lotniska lub w inne części Wrocławia? 

A może szukasz dla siebie i swojej rodziny lokum blisko terenów spacerowych z jednoczesnym dostępem do szerokiej gamy oferty handlowej?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK!” to z pewnością oferta dla Ciebie!

Mieszkanie o powierzchni 61m2, w skład którego wchodzą 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie położone na Osiedlu Graniczna w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tysiąclecia - doskonałych terenów spacerowych i rekreacyjnych oraz Parku Handlowego Factoria.

Położenie powoduje, że dojazd do różnych części Wrocławia nie sprawia większego problemu- w pobliżu AOW, ulica Graniczna- prowadząca do Lotniska i obwodnicy Leśnicy, ul. Strzegomska z prostym dojazdem do Centrum, a także ul. Avicenny w kierunku Oporowa oraz ul. Krzemieniecka w kierunku FATu.

Mieszkanie znajdujące się na parterze oprócz powierzchni lokalu posiada również dodatkową przestrzeń w postaci dwóch ogródków o powierzchniach: 13m2 (wyjście z salonu) oraz 47m2 z domkiem narzędziowym (wyjście z sypialni).

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest dwustronna wystawa okien (północ-południe)- od wewnętrznego dziedzińca z placem zabaw oraz od zewnątrz budynku. Okna od południa- salon, od północy- sypialnie.

Teraz garść szczegółowych informacji:

Powierzchnia: 61,05m2

Ilość pokoi: 3 (salon z aneksem- 20m2; dwie sypialnie: 14m2 i 14,5m2)

Piętro: 0 (parter bez schodów) z 4

Blok z 2013roku

Czynsz: ok. 450zł (z funduszem remontowym)

Dostępność: do uzgodnienia

Cena: 509.000zł

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń inwestora lub właściciela nieruchomości.

Wizualizacje i rzuty nieruchomości mają jedynie charakter poglądowy.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.